معماری اصــــــــــولی بدون
نورپردازی اصـــولی دیده نمی‌شود.

نورپردازی در معماری - اکووات

سفارشی‌سازی مدرن‌ترین چراغ‌هـــــــا

در معماری معاصر دیگر چراغ تنها برای روشنایی نیست. بلکه المانی مهم از دکوراسیون فضا به شمــــــار می‌رود. پس چراغ انتخاب شده، باید بیشترین تطابق را با کانسپت دکوراسیون اجرا شده در فضا داشته‌باشد. انواع چراغ‌های خطی و دانلایت سفارشی، نظیر چراغ خطی کرو، چراغ خطی هگزاگون و چراغ دارک لایت (لیزربلید) توکار و ریلـــــــــی از جدیدترین و ترندترین محصولات روشنایی است که در اینجا می‌توانید آن‌ها را بر اســــــــــــاس نیاز پروژه خود سفارشی‌سازی کنید.

پروژه های معمارانه اکووات

CRI:

چه چراغی کارفرما را خوشحال می‌کند؟!

بهترین چراغ برای مصرف‌کننـــــده، چراغی است که علاوه بر زیبایی و تامین روشنایی، باکیفیت بوده و طول عمر زیادی داشته‌باشد. نور چراغ‌های اکووات با شاخص نمود رنگ 95 (CRI>95) بالاترین کیفیت وضوح رنگی نور را در دکوراسیون شما بوجود می‌آورند. ( شاخص نمود رنگ خورشید=100).

5 ســـال گارانتـــی بی‌قیدوشرط

تمامی محصولات اکووات با 5 سال ضمانت تعویض بی قید و شرط ارائه می‌شوند که این خبری خوشحال‌کننده برای کارفرمایان پروژه‌های ساختمانی خواهد بود. 5 سال ضمانت تعویض بی قید و شرط که نتیجه استفاده از محصولاتی با استانداردهای اروپایی است، بدین معنی است که در صورت خرابی چراغ شما در روز آخر از سال پنجم، یک چراغ جدید با گارانتی جدید در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تاریخ گارانتی ادوات روشنایی اکووات بر روی بدنه تمامی محصولات حک شده‌است. ما از کیفیت محصولی که در دستان شماست، مطمئنیم.

نور ضد خیرگی و بدون فلیکر

یکی از مهم‌ترین نکات در نورپردازی امروز، حفظ آرامش فضا و راحتی افراد در آن است. به همین دلیل مهم است که چراغ شما، نور بدون فلیکر یا چشمک داشته و همچنین منبع نور آن برای چشم انسان، خیرگی و تاری دید ایجاد نکند. چراغ‌های دارک‌لایت اکووات با به روزترین طراحی بدنه و لنز، به خوبی از خیرگی منبع نور جلوگیری نموده و آرامش بصری فضا را تامین می‌کنند. تمامی چراغ‌های اکووات نیز با استفاده از درایور بدون فلیکر عمل می‌کنند تا چشم دچار خستگی نشده و یا تصاویر دوربین‌ها دچار اختلال نشوند.

پروژه‌های انجام شــــــده در اکووات

حاصل اعتماد به اکــــــووات، روشنایی فضاهای مختلف نظیر مجتمع‌های خصوصی و دولتی، گالری، دفتر اداری، فروشگاه، شوروم و ویلاها و آپـــارتمان‌های گوناگون در سرتــــاسر ایران و کشورهای همسایه بوده است. نورپردازی مدرن اصولی پروژه شمـــــا، هدف ماست اما تنها هدف ما نه… این شروع همکاری ما و شما خواهد بود. هر یک از پروژه‌های نورپردازی اکـــووات، حاصل تعامل طراحان نورپردازی و کارشناسان فنی اکووات با معماران و طراحان و کارفرمایان پروژه‌های گوناگون است که به پشتوانه این اعتماد شاهد بهترین و به روزترین نورپردازی‌ها و به تبع آن، کسب رضایت و خرسندی مشـــتریان عزیز بوده‌ایم.

مســـــیری که با اکووات طی می‌کنید!

01

کار ما با شنیدن شروع می‌شود.

02

کارشناسان فنی ما در پروژه همراهتان می‌شوند.

03

مهندسین روشنایی ما با استفاده از ابزار فنی نظیر Dialux بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهند.

04

محصول موردنظر شما در کارخانه اکووات مطابق با نیاز پروژه سفارشی‌سازی می‌شوند.

05

برای ما مهم است که محصول نهایی با بهترین بسته‌بندی به دست شما برسد!